Jauni sieviešu rudens un ziemas apavi no Remonte.

2021-08-24 11:14:00
Latvijā pakāpeniski sākas meteoroloģiskais rudens. Bet neuztraucies - rudens / ziemas kolekcija arī pakāpeniski ierodas.

Pagājušajā gadā populāri bija sportiska botu stila puszābaki un arī šogad tie joprojām ir pieprasīti. Jaunajā pievedumā divu veidu sportiski rudens puszābaki - tekstila puszābaki ar pretmitruma REMONTE Tex membrānu un zamšādas puszābaki. 

Arī baikeru stils joprojām ir aktuāls, tāpēc ir iespēja izvēlēties starp melniem gludās ādas, melniem lakotas ādas un brūniem baikeru stila rudens puszābakiem. No rudens puszābakiem vēl piedāvājumā sarkani zamšādas puszābaki. Garie rudens zābaki pagaidām tikai vieni - divu toņu brūnā krāsā.

Ir viens jauns brīvā laika apavu modelis koši dzeltens ar melnu, stilīgi oksfordi ar biezu zoli un ērtas, elastīgas brīvā laika tipa rudens kurpes.

Veikala plauktos jau parādījušies arī Remonte ziemas apavi - divi puszābaki melni un palēki un garie zābaki no melnas gludās ādas. Šis modelis īpašs ar to, ka to iespējams regulēt visa stulma garumā. Priekšpusē ir šņores un sānos, ērtai uzvilkšanai - rāvējslēdzējs. 

Jaunie sieviešu apavu modeļi no Remonte pieejami līdz 45. izmēram. Nenokavē, daži jau tiek izpirkti!
https://apavi40plus.lv/lv/manufacturers/remonte
Related Products