Kopsavilkums par 2019. gadu

2019-12-30 15:58:53
Gada nogale tradicionāli ir laiks, kad cilvēki apkopo gada laikā paveikto un sasniegto. Apsver gan privāto, gan darba dzīvi. Apdomā, kas ir izdevies un kas nē. Kādus sasniegumus plāno nākamajā gadā.

Arī veikalā Apavi 40+ mums 2019. gads atnesa vairākus jaunumus:

1. Mums ir jauna brīnišķīga darbiniece - Laura.
2. Esam uzsākuši sadarbību ar diviem jauniem ražotājiem - Brenda Zaro no Spānijas un Baboos no Nīderlandes.
3. Lai dažādotu savu piedāvājumu uzsākām arī somu tirdzniecību - Dabīgās ādas somas no Itālijas, kvalitatīvas māksligās ādas somas no kaimiņiem Lietuvā un zero waste somas no Spānijas zīmola Soruka (katra unikāla, vienā eksemplārā).
4. Somas nav vienīgie jaunumi aksesuāru jomā. Uzsākām sadarbību ar lielo plus izmēru zeķbikšu ražotāju LIDA un pirmo reizi Latvijā piedāvājam īpaši garas zeķbikses augumam līdz 206 cm!
5. Esam kļuvuši par daudziem draugiem bagātāki - mums ir nākuši klāt 119 pastāvīgie klienti. 
6. Turpinām iekarot arī pasauli, klientu kartei ir pievienojušās tādas valstis kā - Čīle, Malta, Portugāle, Omāna, Dienvidkoreja, beidzot sākām iekarot arī Āfriku, klientu kartei pievienojās arī Ēģipte.7. Pašā gada nogalē, tieši uz dāvanu laiku kļuvām par DPD pick-up punktu, tagad pie mums var gan atstāt, gan saņemt savus sūtījumus DPD klienti.
8. Pēc ilgiem laikiem parādījāmies arī presē, Dienas biznesā stāstījām par to, kā Apavi 40+ ir gājis pēdējos gadus un kā attīstam savu eksportu.


Lai visiem veiksmīgs 2020. gads - mūsu desmitās jubilejas gads!
Neticami, ka būs jau pagājuši 10 gadi, kopš vērām savas durvis priekš jums. Šogad nosvinējām klusi, bet nākamgad gan būs jātaisa lielāka ballīte :)