Kopsavilkums par 2020

2020-12-30 14:01:06

2020. gads noteikti bija izaicinošs gads daudziem no mums. Nenoliegsim, ka arī mums kā apavu un apģērbu nozarē strādājošiem, kura bija viena no ierobežojumu ietekmētākajām nozarēm, tas nebija viegls.

Bet pateicoties cītīgam darbam un galvenokārt jūsu, mūsu klientu, atbalstam esam ne tikai izturējuši, bet pat vairākos virzienos auguši. 

Šajā gadā esam vēl vairāk attīstījuši tirdzniecību kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā. Šoreiz gan kaimiņiem bija mazāk iespējas apmeklēt mūs klātienē, bet vēl vairāk paplašinājām tirdzniecību internetā. Nākamajā gadā, kad situācija būs norimusies, veikals noteikti būs pilns ar leišiem un igauņiem, jo to, kā viņi ir nocietušies apmeklēt mūsu veikalu, mēs redzējām jau pavasarī, pēc Baltijas burbuļa izveidošanas bija klāt jau nākamajā dienā! Ar nepacietību gaidīsim jūs, mūsu mīļie kaimiņi, atkal ciemos.

Pārsteidzoši labi šogad mums gāja arī ar tirdzniecību Lielbritānijā, kur stāv priekšā jauns izaicinājums, jo beidzot stājas spēkā Brexit. Bet katrs izaicinājums ir arī jaunas iespējas. Pasaulē taču ir tik daudz valstis, kuru tirgiem pievērsties! Šogad mūsu skatieni tika vērsti vairāk uz Skandināvijas pusi, kuras iekarošanu sākām ar Somiju. Un jau gada otrā pusē tas deva rezultātus un palielinājās pasūtījumu skaits no šīs ziemeļu valsts. Tā kā esam tik tuvu, esam pārliecināti, ka nākamgad pateicoties mūsu veikalam būs zināms tūrismu pieplūdums arī no Somijas. Jo jau vairāki klienti ir ziņojuši, kad gaida iespēju apmeklēt mūs klātienē. Turpinam būt iepirkšanās tūrsima galamērķis!

Kādas vēl jaunas valstis šogad pievienojās mūsu klientu kartei? Šogad mums bija pirmie pasūtījumi no Bulgārijas, Serbijas, Jaunzeilandes, Singapūras un Slovēnijas. Kā arī Lielbritānijas aizjūras teritorijas Gibraltārs un Džersija ir atsevišķas pieminēšanas vērtas.

Tagad mūsu klientu karte jau izskatās šādi:
Apavi 40+ klientu karte

Draugu lokam pievienojās 78 jauni pastāvīgie klienti.

Mūsu pulkam pievienojās ne tikai jauni klienti dažādās pasaules valstīs, bet arī jauni ražotāji. Šogad vairāk piedomājām par vīriešiem un arī jaunais ražotājs, kas parādījās mūsu apavu zīmolu klāstā ražo tieši vīriešu apavus. Tas ir ražotājs no Brazīlijas – Pegada.

Turpinājām rūpēties arī par darba rūķiem, kuri strādā bīstamos apstākļos – paplašinājās piedāvājuma un zīmolu klāsts darba apaviem ar metāla purngaliem.

Arvien vairāk kļūstam arī par liela izmēra zeķbikšu un zeķu veikalu, jo turpinam paplašināt savu piedāvājumu šajā virzienā. Šogad mūsu plauktos parādījās jauns zeķbikšu zīmols GIULIA.

Šis bija mūsu 10 jubilejas gads. Lielās ballītes vietā, ievērojot visus noteikumus, svinējām divatā ar kūpinātu vistiņu no mūsu kurpnieka un šampānieti no mūsu grāmatvedības. Šampānieti gan vairāk dabūja nobaudīt veikala grīda, griesti, mani mati un kleita, nevis mēs :D

Kā tas viss bija var apskatīties mūsu Facebook video, sāciet apmēram no 16 minūtes un pasmejieties kopā ar mums:

https://www.facebook.com/129377660424224/videos/536512967278138

Apavi 40+ desmit gadu jubileja

Starp citu, ja kādreiz vēlaties mūs iepriecināt ar kādu našķi, tad ziniet, ka saldumi garšo tikai dažiem no mums un citiem vairāk tīk kūpinātas vistiņas un marinēti gurķīši :)

Paldies jums liels, ka esat ar mums kopā visu šo laiku un atbalstat mūs ne tikai iepērkoties!

Es zinu, ka, ja jūs šo lasat, tad jau esat mūsu atbalstītāju pulkā, bet šeit vēl iedvesmai idejas, kā jūs varētu atbalstīt lielo kurpju mājas:

1) Pirmkārt, protams - turpiniet pirkt mūsu produktus un iesakiet mūs saviem draugiem.
2) Atsūtiet mums savas skaistās bildes mūsu kurpēs (piemēram uz info@apavi40plus.lv vai sociālajos tīklos) un atzīmējiet mūs savos ierakstos FB un IG - tas ne tikai silda mūsu sirdis, bet palīdz izplatīt informāciju.
3) Neaizmirstiet atstāt 5 zvaigžņu atsauksmes Facebook un Google, ja esat apmierināts ar mums. Grūtās dienās mēs tik ļoti mīlam tās lasīt, un tas palīdz mums turēt galvas augšā. 
4) Seko mums sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/Large.Size.Shoes un neaizmirstiet izvēlēties - "Izlase" zem pogas Tu seko, ja nevēlaties palaist garām mūsu ziņas.
https://www.instagram.com/lielakurpe/
https://www.draugiem.lv/lielakurpe/

5) Atzīmējiet savas emocijas zem ierakstiem (like un vēl labāk sirsniņas) un publicējiet komentārus sociālajos tīklos, FB, IG un Draugiem vairāk rādīs mūsu ziņas sekotājiem. Zinu, ka lielākajai daļai no mums ir slinkums to darīt, bet nav nemaz tik grūti ik pa laikam uzrakstīt, lai atbalstītu savu mīļāko apavu veikalu, vai ne? 

Lai mūsu un jūsu 2021ais ir vēl labāks par 2020! Uz tikšanos!