Pavasara un vasaras apavi no Vācijas zīmola Gabor

2021-03-16 10:31:00
Vācijas apavu zīmola Gabor pavasara un vasaras apavi.
Daži atkārtoti modeļi no iepriekšējām sezonām un daudz jaunu modeļu. 

No iepriekšējām sezonām atkārtoti paši populārākie modeļi - melnas baletkurpes, melnas un baltas vasaras baletkurpes ar ventilācijas caurumiem, miesas krāsas lakādas augstpapēžu kurpes un augstpapēžu sandales uz platformas un stabila papēža.

No jaunajiem modeļiem - divas jaunas vasaras kurpes ar vaļēju aizmuguri sudrabainas un bēšā krāsā, sarkanas un melnas zempapēžu kurpes, deju kurpes ar T veida siksniņu, zilas Rollingsoft botas un stilīgas melnas botas ar augstu, baltu zoli, jauns sieviešu oksforda kurpju modelis, melnas augstpapēžu sandales, baltas Rollingsoft sandales, brūnas sandales ar biezu zoli, divas sandales uz platformas - baltas un raibas, melnas zamšādas sandales uz neliela papēža, košas, dzeltenas zamšādas iešļūcenes. 

Vīriešiem divu veidu vasaras brīvā laika apavi ar ventilācijas caurumiem- ķieģeļu krāsas un zili pārgājienu tipa brīvā laika apavi.

Kā parasti Gabor sieviešu apavi pieejami līdz 43.5 izmēram (9 1/2) un daži līdz 45. izmēram (11). Gabor PIUS vīriešu apavi līdz 49.5 (14).

Viss Vācijas zīmola Gabor piedāvājums:

Gabor