Rudens apavi no Spānijas ražotāja Piesanto

2020-08-27 12:15:00
Visi Spānijas apavu ražotāja PieSanto apavi ir roku darbs. Katra detaļa tiek izgriezta, līmēta un sašuta ar pieredzējušu spāņu apavu meistaru rokām. 

Kvalitāte un ērtums vienmēr ir bijušas galvenās īpašības šī Spānijas apavu ražotāja produkcijā. Apavu komfortu nosaka ne tikai dizains, bet arī to ražošanas procesā izmantotie kvalitatīvie materiāli. Augstas kvalitātes ādas palīdz sasniegt perfektu līdzsvaru starp dizainu un komfortu. PieSanto turpina smagi strādāt, lai saviem klientiem nodrošinātu visērtākos apavus tirgū. 
Tehnoloģija un pēdu izpēte, kas tiek iekļauta ražošanas procesā, ļauj izveidot komforta apavus, kas pielāgoti katram solim.

PieSanto apaviem ir atsevišķa platāku modeļu līnija. Katram apavu pārim zem iekšzoles ir mīksts polsterējums, turklāt lielai daļai ir papildus izņemama iekšzole vai pat divas! Ko vajadzības gadījumā var izņemt, lai izmantotu savas ortopēdiskās iekšzoles vai vienkārši lielākam dziļumam, jo zem izņemamās iekšzoles ir gludā āda. 

Šajā sezonā piedāvājam melnas zamšādas un gludās ādas kurpes, no kurām divas ir piemērotas platākām pēdām. Kā arī zamšādas un gludās ādas puszābakus melnā un brūnā krāsā. Puszābaki uz nelielas platformas piemēroti cilvēkiem ar augstāku pacēlumu.
Divi rudens garo zābaku modeļi ar platu stulmu melnā un brūnā krāsā būs piemēroti dāmām ar platāku ikru daļu. 

Viss Spānijas apavu ražotāja piedāvājums:

Piesanto
Related Products