Sieviešu vasaras apavi no Portugāles - Bella b

2020-04-02 09:15:00
Portugāļu apavu ražotāju Bella b mūsu klienti iemīļojuši galvenokārt tā ļoti ērto mokasīnu dēļ. Šogad piedāvājam vairāku krāsu mokasīnus, gan ļoti, ļoti vieglos un somiņā ielokāmus modeļus, kas lieliski noderēs, ja pēc kādas ballītes ir vēlme nomainīt apavus. Kājas tādos jutīsies gandrīz kā basas.
Kā arī jau iecienītos mokasīnu modeļus ilgām pastaigām un ceļojumiem ar papildus iespēju izņemt iekšzoli, ja nepieciešams. Melnā, bēšā un zilā krāsā. 

Bet protams šis ražotājs piedāvā ne tikai to! Plašā klāstā pieejamas arī ērtas sandales un klasiskas kurpes.
Kurpes ir īpaši izstrādātas tām dāmām, kurām ilgs laiks jāpavada uz kājām, iekšzolei ir polsterējums un mīksts pacēlums velves daļā, lai ilgstoši strādājot stāvošu darbu, nenogurtu kājas. 
Arī vairākiem sandaļu un iešļūceņu modeļiem ir mīksts iekšzoles polsterējums. 

Greznākiem vasaras pasākumiem noderēs gaiši zilas zamšādas sandales, kuras lieliski izskatīsies pie dažādu krāsu vasaras tērpiem. Piedāvajumā pēc ilgāka laika arī augstas platformas sandales maigi violetā krāsā. 

Gadījumiem, kas slēgtos apavos ir pārāk karsti, bet ir vajadzīgi slēgti purngali noderēs kurpes ar vaļēju pēdas daļu. Pieejemas sarkanas, melnas un greznākas melnas zamšādas sandales ar slēgtu purngalu. Uz ērta, zema papēža. 

Viss Portugāļu apavu ražotāja Bella b piedāvājums:

Bella b
Related Products