Klienta karte

Lielo kurpju mājas - lielo izmēru apavu veikals "Apavi 40+" saviem pastāvīgajiem klientiem ir sarūpējis klienta karti.

Mums ir svarīgs katrs klients, kas atgriezies, lai atjaunotu savu apavu klāstu, piemeklētu piemērotākos apavus ikdienai un svētku reizei, kā arī vienkārši sirsnīgi parunātos par jaunumiem lielo izmēru apavu piedāvājumā.

Lai spētu izzināt klientu vēlmes un nepieciešamības - cenšamies iedziļināties klientu vajadzībās. Ir tiešām patīkami, kad klients atgriežas un, veicot nākamo pirkumu, uzrāda mūsu pastāvīgā klienta karti.

Lielo izmēru apavu veikala "Apavi 40+" klienta karti iegūt ir ļoti vienkārši - nopērciet vismaz 3 apavu pārus mūsu veikalā, saglabājiet čekus un visus trīs uzrādiet pārdevējai, veicot kārtējo pirkumu. Pēc pastāvīgā klienta kartes anketas aizpildīšanas, kur vēlamies precīzāk noskaidrot Jūsu vēlmes un ieteikumus veikalam, Jūs iegūsiet savā īpašumā lielo kurpju māju - lielo izmēru apavu veikala "Apavi 40+" pastāvīgā klienta karti.

Klienta kartes īpašniekiem tiek piedāvāta 5 % atlaide jaunu apavu iegādei, kā arī iespēju uzzināt par lielo izmēru apavu veikala jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Dzimšanas dienā un citos svētkos iespējams iegūt vēl papildus atlaides.