Par mums

Lielo kurpju mājas – lielo izmēru apavu veikals „Apavi 40 +” apmeklētājiem savas durvis vēra 2010.gada 9.aprīlī. Pirmsākumi lielo izmēru apavu veikalam „Apavi 40 +” atrodami senākā pagātnē un ir balstīti uz personīgo pieredzi. Jau izsenis liela izmēra apavi ir bijuši ekskluzīva prece, kas pārsvarā izstrādāta pēc pasūtījuma konkrētiem klientiem. Liela izmēra apavu plaša ražošana nav bijusi rentabla, jo potenciālo pircēju loks, kā tika uzskatīts, nav bijis liels, līdz ar to ražot liela izmēra apavus ir bijis sarežģīti – vajadzīgs lielāks izmantojamo materiālu daudzums, lielākas liestes un izturīgāki papēži, veiksmīgi izstrādāti apavu modeļi, kas vienlīdz labi izskatīsies gan uz „mazas”, gan uz „lielas” pēdas. Pašreiz liela izmēra apavi ir nepieciešami ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem jaunībā nepiemērotu apavu valkāšanas dēļ ir radušās kādas problēmas ar pēdām, bet arī mūsdienu jauniešiem, garāka auguma cilvēkiem, kuriem proporcionāli savam augumam ir lielāks arī pēdu izmērs.

dsc_9692.jpg

Beidzot lielo izmēru kurpju un zābaku meklēšanas dienas ir pagātnē! Tas laiks ir pienācis, kad var sajusties tā, kā nekad iepriekš, jo beidzot var izvēlēties, beidzot var piešķirt apaviem krāsas, beidzot var nopirkt balles kurpes pat tās sievietes, kuras iepriekš kurpes tikai pasūtīja pie apavu meistariem vai iepirka tās ārzemēs un interneta veikalos. Un vairāk laika var tikt atlicināts arī citām - patīkamām nodarbēm, jo Rīgā, Kr. Valdemāra 38 (ieeja no Ģertrūdes ielas) ir atvērts lielo izmēru apavu veikals „Apavi 40+”.

Mūsu vīzija ir kļūt par lielāko lielo izmēru apavu veikalu Baltijas valstīs. nodrošinot gan Latvijas, gan citu valstu iedzīvotājus ar kvalitatīviem liela izmēra apaviem. Lielo izmēru apavu veikals „Apavi 40+” vēlas mainīt priekšstatu, ka liela izmēra apavi ir nesimpātiski, bezkrāsaini un masīvi, tāpēc mūsu apavu veikala piedāvājumu cenšamies atdzīvināt un paplašināt, piedāvājot krāsainus, interesantus apavus un zābakus, kas ļoti labi izskatās uz lielāka izmēra pēdiņām.

Mūsu mērķis ir, lai ikkatrs liela izmēra pēdiņu īpašnieks vai īpašniece spētu atrast savai gaumei un finanšu iespējām piemērotākos liela izmēra apavus, tāpēc piedāvājam dažādu zīmolu un cenu kategoriju apavus.
 
Apavi 40+, SIA ASEIM uzņēmuma galvenās vērtības ir kvalitāte, apmierināts klients, zinoši darbinieki, videi draudzīga uzņēmējdarbība, godīga saistību izpilde pret valsti, atbalsts Latvijas ekonomikai.

2022342_original_1480080396-jpg.jpg

SIA ASEIM ir uzticams sadarbības partneris gan saviem piegādātājiem un biznesa partneriem, gan klientiem un valstij.
Uzņēmuma reitings pēc Valsts Ieņēmuma Dienesta datiem:

SIA ASEIM nodokļu maksātāja reitings